Frezarka Aidite AMD-500

Image

Frezarka stomatologiczna Aidite AMD-500 to urządzenie do frezowania na sucho, jest wyposażona w pięć osi. Służy do cyfrowej obróbki materiałów stomatologicznych, takich jak tlenek cyrkonu i PMMA.

SIRONA MCX5

Image

Nowa 5-osiowa frezarko-szlifierka stworzona z myślą o najbardziej wymagających laboratoriach protetycznych. Oferuje to co najważniejsze dla techników dentystycznych – niezależność w wyborze materiałów oraz największą elastyczność całego procesu produkcyjnego.

IMES-ICORE

Image

CORiTEC 350i PRO Loader to 5-osiowa frezarka dentystyczna stworzona od podstaw z myślą o obróbce powszechnych materiałów dentystycznych takich jak cyrkon i PMMA, twardych stopów CoCr oraz Tytanu. Zintegrowany w urządzeniu system obróbki na mokro umożliwia także szlifowanie ceramiki szklanej.

EXOPLAN

Image

Zaawansowane oprogramowanie do chirurgii nawigowanej oraz projektowania szablonów chirurgicznych.

EXOCAD

Image

Oprogramowanie Exocad to idealne rozwiązanie do projektowania konstrukcji dentystycznych. Daje ogromne możliwości.

coDiagnostiX™

Image

Oprogramowanie coDiagnostiX™ firmy Straumann Dental Wings to profesjonalne narzędzie do planowania implantologicznego. Idealne rozwiązanie do projektowania szablonów chirurgicznych do zabiegów  w tzw. nawigacji komputerowej.

skaner Medit T710

Image

Niezastąpione narzędzie w naszym laboratorium podczas korzystania z technologii CAD/CAM. To najszybszy skaner laboratoryjny, bardzo dokładny.

ASIGA MAX

Image

To najbardziej zaawansowana laboratoryjna drukarka 3D na świecie.