laboratorium protetyczne Karol Pudło_SmileLab

 

 

Jesteśmy profesjonalnym laboratorium wyspecjalizowanym w implantoprotetyce, estetycznych metamorfozach oraz pełnych rekonstrukcjach zgryzu. Od dziesięciu lat świadczymy kompleksowe usługi z szerokiego zakresu protetyki, niezmiennie spełniając oczekiwania  najbardziej wymagających pacjentów i lekarzy. Nasze laboratorium wyposażone jest w najnowocześniejszy sprzęt, w tym - drukarki medyczne 3D, frezarki CNC.

Pracujemy na oprogramowaniach: Exocad, Exoplan i coDiagnostix. Wśród wykonywanych przez nas prac znajdują się m.in. korony pełnoceramiczne i z tlenku cyrkonu, korony na podbudowie metalowej wykonanej w technologii SLM (druk metalu), modele drukowane, szyno-terapia, pełne przebudowy zwarcia, a także prace kombinowane ( takie jak belki tytanowe  z poziomu implantów i prace teleskopowe) . Nawigacja implantologiczna jest działem szczególnie rozwiniętym w naszej firmie. Oferujemy pełne planowanie z wykonaniem szablonów prostych oraz złożonych przy brakach w uzębieniu i całkowitym bezzębiu.

Naszym priorytetem jest zadowolenie pacjentów oraz zagwarantowanie im rezultatów najwyższej jakości - zarówno pod względem wytrzymałości, jak i estetyki. Dzięki pełnej poświęcenia pracy oraz korzystaniu z wszelkich godnych uwagi innowacji cieszymy się nieprzerwanie zaufaniem oraz renomą w branży protetycznej.